KILKA SŁÓW O POMYŚLE ORAZ O NAS


Pomysł na przeprowadzenie warsztatów narodził się podczas licznych rozmów z rodzicami dzieci ze szkoły w Guzewie. Pomyśleliśmy, że taka forma aktywności z młodzieżą może być interesująca i stanowić ciekawą alternatywę dla gier komputerowych czy popularnego ostanio youtub-a. 
Dlatego spróbowaliśmy swoich sił w Lokalnym Konkursie Mikrograntów Rzgów 2022 gdzie zaprezentowaliśmy pomysł na warsztaty SumoBootCamp i udało nam się zdobyć środki na ich zorganizowanie. 

W skład naszego zespołu wejdą następujące osoby: członkowie OSP, KGW, Sołtys, nauczyciel ze szkoły oraz rodzic dziecka ze szkoły który przeprowadzi warsztaty dla dzieci w formie wolontariatu.

Zaplanowaliśmy dla Waszych pociech 16 miejsc. Aby wziąć udział w zajęciach należy zarejestować się pobierająć formularz ze strony głównej oraz odsyłając zdjęcie lub skan wypełnionego formularza na adres rodzica: jurekjakub@wp.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń więc warto się pośpieszyć!

Do pracy w ramach projektu zaangażowani będą również: członkowie OSP, KGW, Sołtys, nauczyciel ze szkoły. Panie z KGW wspólnie z uczestnikami pomogą przygotować poczęstunek, panowie z OSP w ramach podsumowania projektu będą mogli zaprezentować wozy strażackie. 

Warsztaty odbędą się w małej sali OSP Guzew w następujących dniach:

20.05- piątek
24.05- wtorek
27.05- piątek
31.05- wtorek
03.06- piątek
07.06- wtorek

Zawsze w godzinach 17-19.

A inaugracją warsztatów będą zawody oraz wspólne ognisko w dniu 11.06.2022 na które już teraz zapraszamy przyszłych zawodników oraz oczywiście kibiców!